Hello Coco Led Kit

Zariadenie určené na rýchle a efektívne bielenie zubov.

 

Skladom
€49,50
Kategória: HELLO COCO

Hello coco Led Kit je zariadenie určené na rýchle a efektívne bielenie zubov.

Odstraňuje škvrny a povlak vzniknutý od kávy, vína, čaju a fajčenia. Profesionálne výsledky sa objavia už za pár minút. Produkt sa používa jednoducho, stačí si ho len vložiť do úst a nechať pracovať. Ide o bezbolestnú a bezpečnú aplikáciu vhodnú pre každého. Môžete ju použiť kedykoľvek a kdekoľvek. 

 
 

Nebuďte sklamaný z iných výrobkov, ktoré na vaše zuby nefungovali.

Spoznaj HELLO COCO LED KIT, konečne zariadenie na bielenie zubov, ktoré skutočne funguje, a to za menej ako 16 min. denne.

Doprajte si profesionálnu starostlivosť u vás doma.

Môžeš ho pripojiť do svojho Androidu alebo Iphonu, kompatibilný je aj s desktop zariadeniami, ktoré zapojíš pomocou bežného USB pripojenia.

Ako funguje?

Hello Coco zariadenie využíva technológiu "studeného modrého svetla", ktoré pomáha aktivovať maximálne bieliace účinky gélu Hello Coco, ktorý je nanesený na zuby pred zapnutím prístroja. Svetlo spôsobuje okysličovanie gélu, ktorý má potom niekoľko násobne efektívnejšie účinky na bielenie a odstránenie škvŕn napr. z fajčenia, kávy alebo vína. Zariadenie taktiež nahrieva gél na teplotu 40°C, čím pomáha gélu k jeho správnemu rozloženiu a tiež zlepšeniu účinkov.

Prečo je Hello coco led kit bezpečný?

Technológia "studeného modrého svetla" bola vyvinutá americkými zubármi a špecialistami na bielenie zubov. Nespôsobuje žiadnu bolesť ani poškodenie zubov či skloviny. Zariadenie sa vypne po 16. minútach. Po tomto čase sa dosahuje maximálny bieliaci účinok a zároveň sa tým zaisťuje bezpečné používanie pre vaše zuby.

Ako Používať Hello coco led kit?

1. Umyte si zuby ako zvyčajne zubnou kefkou.

2. Jemne otočte spodnú časť pera a naneste na prednú stranu zubov tenkú vrstvu gélu, ako keby ste si lakovali nechty.

3. Vložte si led kit do úst, pripojte k smartfónu a zapnite.

4. Po 16. minútach sa zariadenie automaticky vypne. Vyberte z úst a vypláchnite si ústa.

5. Zariadenie následne opláchnite a odložte.

 

 hellococo_sk_Hello_Coco_Led_Kit_description